546 - Resväskor ca 1900

546 - Resväskor ca 1900
546 - Resväskor ca 1900
546 - Resväskor ca 1900
546 - Resväskor ca 1900
546 - Resväskor ca 1900
546 - Resväskor ca 1900
546 - Resväskor ca 1900
546 - Resväskor ca 1900

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

RESVÄSKOR, 3 st, s k nattsäckar, textil (schagg, broderier), skinn och mässing, Sverige, 1800-/1900-tal

Slitage, skador

774025

2020-08-21