Bertil Vallien skulptur

Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Idol", skulptur, sandgjuten, signerad KOSTA BODA 8 BVAUN 989238 UNIQUE B.Vallien, höjd ca 30 cm
Proveniens: I gåva från konstnären

774028

2020-05-22