Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERTIL VALLIEN, "Idol", skulptur, sandgjuten, signerad B.Vallien, höjd ca 30,5 cm
Proveniens: I gåva från konstnären
774030
2020-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här