Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (Född 1934): Figurkomposition, signerad MPyk, olja på pannå, oramad, 22x16 cm

774032

2020-05-22