954 - Kaffekanna plåt 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFEKANNA, plåt, 1800-talets början, oval form, bemålad, höjd exkl. hänkel ca 16, längd 29 cm

Slitage

774038

2020-08-22