Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STRASBOURG FAJANSFABRIK, stekfat, fajans, Frankrike, 1760-tal, rokoko, Joseph Hannong, konturerat brätte, polykrom dekor, signerat IH, längd ca 42 cm
Lagningar
774046
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här