548 - Pottskåp sengustavianskt

Såld för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POTTSKÅP, sengustavianskt, fanerat i mahogny, beslag och lister i mässing, låda samt dörrpar, konturerad skiva i kalksten, höjd ca 80, 48 x 37 cm

Åldersrelaterat slitage, originallås saknas

774047

2020-08-21