679 - Fat Rörstrand fajans 1700-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖRSTRAND, fat, fajans, 1700-tal, rokoko, konturerat brätte, polykrom dekor, längd ca 26 cm

Lagningar

774049

2020-08-22