549 - Barnskor 1800-/1900-tal

549 - Barnskor 1800-/1900-tal
549 - Barnskor 1800-/1900-tal
549 - Barnskor 1800-/1900-tal
549 - Barnskor 1800-/1900-tal
549 - Barnskor 1800-/1900-tal
549 - Barnskor 1800-/1900-tal
549 - Barnskor 1800-/1900-tal
549 - Barnskor 1800-/1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

BARNSKOR, 8 par, olika modeller, 1800-/1900-tal

Slitage

774052

2020-08-21