680 - Stekfat fajans 1700-tal

680 - Stekfat fajans 1700-tal
680 - Stekfat fajans 1700-tal
680 - Stekfat fajans 1700-tal
680 - Stekfat fajans 1700-tal
680 - Stekfat fajans 1700-tal
680 - Stekfat fajans 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKFAT, fajans, 1700-tal, rokoko, oval form, konturerat brätte, längd ca 46 cm

Äldre genomgående lagning (i två delar)

774058

2020-08-22