550 - Skodon
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKODON, 3 par, ridstövlar med stövelsträckare i trä, jodphurs/ridkängor med sporrar och stövelsträckar ei trä och mässing, samt träskor med präglad skinnöverdel, 1800-/1900-tal
Bruksslitage
774061
2020-08-21