550 - Skodon

550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon
550 - Skodon

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKODON, 3 par, ridstövlar med stövelsträckare i trä, jodphurs/ridkängor med sporrar och stövelsträckar ei trä och mässing, samt träskor med präglad skinnöverdel, 1800-/1900-tal

Bruksslitage

774061

2020-08-21