552 - Läslampa Louis XVI-stil

552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil
552 - Läslampa Louis XVI-stil

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAMPE À BOUILLOTTE, Louis XVI-stil, patinerad mässing samt bemålad plåt med kinesiserande dekor, för 2 ljuspunkter, tidigt 1900-tal, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

774068

2020-08-21