Soffa sengustavianskt provinsarbete
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, sk utdragssoffa, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets början, trären furu, utdragbar, total längd ca 190 cm, sitshöjd 55 cm
Åldersrelaterat slitage, skada, ställvis maskstungen, något renoverad
774070
2020-05-20