Soffa sengustavianskt provinsarbete

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, sk utdragssoffa, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets början, trären furu, utdragbar, total längd ca 190 cm, sitshöjd 55 cm

Åldersrelaterat slitage, skada, ställvis maskstungen, något renoverad

774070

2020-05-20