Bänk, furu Roland Williamsson

Bänk, furu Roland Williamsson
Bänk, furu Roland Williamsson
Bänk, furu Roland Williamsson
Bänk, furu Roland Williamsson
Bänk, furu Roland Williamsson
Bänk, furu Roland Williamsson
Bänk, furu Roland Williamsson
Bänk, furu Roland Williamsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, massiv furu, Roland Williamsson, 1980-tal, sitthöjd ca 35, 160 x 50 cm

Smärre bruksslitage

774083

2020-05-20