Roland Williamsson bänk

Roland Williamsson bänk
Roland Williamsson bänk
Roland Williamsson bänk
Roland Williamsson bänk
Roland Williamsson bänk
Roland Williamsson bänk
Roland Williamsson bänk
Roland Williamsson bänk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄNK, massiv furu, Roland Williamsson, 1980-tal, sitthöjd ca 35, 160 x 50 cm

Smärre bruksslitage

774085

2020-05-20