Brosch 18K guld Sverige 1840
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BROSCH, 18 k guld, oidentifierad mästare, stämplad MOB, Sverige, otydlig årsstämpel, troligen 1840, genombruten, emaljdekor med pärla, längd 5,5 cm, vikt 4 g
Kuntoraportti
Bruksslitage, dekordelar saknas.
774087
Päivämäärä:
2020-05-24