Peter Schuyff blandteknik

Peter Schuyff blandteknik
Peter Schuyff blandteknik
Peter Schuyff blandteknik
Peter Schuyff blandteknik

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PETER SCHUYFF (född 1958): Untitled, signerad och daterad a tergo Schuyff 1987, blandteknik på papper, 24 x 31 cm

ej examinerad ur ram

774091

2020-05-25