Stationsur

Stationsur
Stationsur
Stationsur
Stationsur
Stationsur
Stationsur
Stationsur
Stationsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STATIONSUR, 1900-talets mitt, ek, siffror i gul metall, nyckel finns, diameter ca 34 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

774103

2020-05-20