Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STATIONSUR, 1900-talets mitt, ek, siffror i gul metall, nyckel finns, diameter ca 34 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage
774103
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här