Champagneglas och Sherryglas mm.

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORREFORS, servisdelar, 59 st, omkring 1920-tal, slipad dekor, bestående av: 12 selterglas, 12 likör, 12 sherryglas samt 12 champagneglas, några glas signerade Of 27 (1927)

774111

2020-05-25