Carl Malmsten Ovalen

Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen
Carl Malmsten Ovalen

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL MALMSTEN, bord, "Ovalen", brickmärkt undertill, mahognyfanér, höjd ca 50, 80 x 50 cm cm

Bruksslitage, märken och repor på bordsskriva

774121

2020-05-20