Bing & Gröndal servis
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BING & GRÖNDAL, kaffeservis, 28 dlr, 1960/70-tal, porslin, vit fond med förgyllda kanten, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, gräddkanna, sockerskål, kaffekanna (höjd ca 24), kakfat (diameter 26 cm)
Bruksslitage, blandad 1:a och 2:a sortering, mikronagg kan förekomma
774149
2020-05-20