Bing & Gröndal servis

Bing & Gröndal servis
Bing & Gröndal servis
Bing & Gröndal servis
Bing & Gröndal servis
Bing & Gröndal servis
Bing & Gröndal servis
Bing & Gröndal servis
Bing & Gröndal servis

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAL, kaffeservis, 28 dlr, 1960/70-tal, porslin, vit fond med förgyllda kanten, bestående av: 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter, gräddkanna, sockerskål, kaffekanna (höjd ca 24), kakfat (diameter 26 cm)

Bruksslitage, blandad 1:a och 2:a sortering, mikronagg kan förekomma

774149

2020-05-20