Fåtöler ett par

Fåtöler ett par
Fåtöler ett par
Fåtöler ett par
Fåtöler ett par
Fåtöler ett par
Fåtöler ett par

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

500 EUR

FÅTÖLJER ett par, svart skinn, lös sittdyna, fyrdelad centralfot av aluminium, 1960-tal, sitthöjd 40, höjd 97, bredd 70 cm

Lätt slitage

774150

2020-05-31