Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
500 EUR
FÅTÖLJER ett par, svart skinn, lös sittdyna, fyrdelad centralfot av aluminium, 1960-tal, sitthöjd 40, höjd 97, bredd 70 cm
Lätt slitage
774150
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här