Buffe

Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BUFFE, 1920/30-tal, luckor med bakomliggande hyllplan, samt lådor, ek med skurna och svärtade detaljer, beslag och knoppar i mässing, nyckel saknas, höjd ca 151 samt 208x72 cm

Proveniens: Sundbyholms slott

Några lås borta på lådorna och knopparna bytta, brsuks och åldersrelaterat slitage

774180

2020-05-20