Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FANNY HJELM (1858-1944): Gårdsbyggnader vid sjö med fiskare, signerad Fanny Hjelm , olja på duk, ca 38x45 cm
774187
2020-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här