Biblioteksbord

Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord
Biblioteksbord

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, 1900-talets första hälft, benställning med karvsnitt, skiva i lackad valnöt, höjd ca 73 samt 244x99 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

774188

2020-05-20