Skrin silver

Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver
Skrin silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIN, 1900-talets början, silver, dekor med rosor, invändigt förgyllt, svenska importstämplar, höjd ca 3, 14x8 cm, vikt 293 g

774193

2020-05-19