Vitrinskåp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, 1930-tal, 3-delad med bakomliggande hyllor, mittdel glasad, betsad björk, 2 nycklar medföljer, höjd ca 146 samt 155x45 cm
Fuktföäckar, fanérsakda bruks och åldersrelaterat slitage
774204
2020-05-20