Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VITRINSKÅP, 1930-tal, 3-delad med bakomliggande hyllor, mittdel glasad, betsad björk, 2 nycklar medföljer, höjd ca 146 samt 155x45 cm

Fuktföäckar, fanérsakda bruks och åldersrelaterat slitage

774204

2020-05-20