Skeppsservis Vildanden II
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEPPSSERVIS, Rörstand, från skärgårdskryssaren "Vildanden II" (sjösatt 1911), bestående av 9 assietter (diameter 21), 9 tekoppar med fat (16), 5 kaffekoppar med fat (19), tekanna
Sprickor nagg, skador
774212
2020-05-19