Skeppsservis Vildanden II

Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II
Skeppsservis Vildanden II

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SKEPPSSERVIS, Rörstand, från skärgårdskryssaren "Vildanden II" (sjösatt 1911), bestående av 9 assietter (diameter 21), 9 tekoppar med fat (16), 5 kaffekoppar med fat (19), tekanna

Sprickor nagg, skador

774212

2020-05-19