Samling fat i silver

Samling fat i silver
Samling fat i silver
Samling fat i silver
Samling fat i silver
Samling fat i silver
Samling fat i silver
Samling fat i silver
Samling fat i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 600 SEK

FAT, 9 dlr, silver, kontrollstämplar, 1 fat i sterling silver signerat Rey Urban, 1900-tal, största diam ca 11 cm, samlad vikt ca 545 gram

774214

2020-05-21