Silverfat GAB samt vas
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FAT, silver, GAB, 1953, diamater ca 25 cm, VAS, importstämplar, H ca 20,5 cm, total vikt ca 325 gram
Kuntoraportti
Små stötmärken och repor
774217
Päivämäärä:
2020-05-21