Silverfat GAB samt vas

Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas
Silverfat GAB samt vas

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FAT, silver, GAB, 1953, diamater ca 25 cm, VAS, importstämplar, H ca 20,5 cm, total vikt ca 325 gram

Kuntoraportti

Små stötmärken och repor

774217

Päivämäärä:

2020-05-21