Thure Wallner oljemålning
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
THURE WALLNER (1888-1965): Tjäderhöna, signerad Th. Wallner, olja på pannå, ca 46x64 cm
Kuntoraportti
774219
Päivämäärä:
2020-05-19