Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVISGLAS, 9 st., ölglas, Kosta Boda, etikettmärkta, höjd ca 17,5 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
774221
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här