Servisglas Orrefors
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVISGLAS, 27 dlr, Orrefors, helkristall, bestående av: 10 vinglas (höjd ca 14,5), 11 likörglas (höjd ca 11), 6 snapsglas (höjd ca 12 cm), delvis etikettmärkta
Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma
774230
2020-05-20