Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIEDESTAL, 1800-talets senare del, empirestil, svärtat trä med förgyllda beslag, naturalistisk dekor, överdel med genombruten gallerdekor, höjd ca 99 31x31 cm
774244
2020-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här