Gottfrid Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Skymningsmotiv i skärgården, signerad samt daterad G Kallstenius 31, olja på duk, ca 92x119 cm

774250

2020-05-19