Klubbat för:
1 900 SEK
3 000 SEK
RÖRSTRAND, pastejterrin, flintgods, 1800-talets början, oval form, delvis glaserad i brunt, dekor i relief, lockknopp i form av lejon, höjd ca 18, längd 28 cm
Skador, locket lagat
774251
2020-08-22