Paolo Veronèse, kopia efter

Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter
Paolo Veronèse, kopia efter

Såld för:

52 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PAOLO VERONÈSE, kopia efter (1800-tal): Europas bortförande, olja på duk, 73x73 cm.

Originalet, utförd ca 1578, finns i samlingarna i Doge palatset i Venedig

smärre skador på duken, ytsmuts

774276

2020-09-13