Paolo Veronèse, kopia efter
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PAOLO VERONÈSE, kopia efter (1800-tal): Europas bortförande, olja på duk, 73x73 cm.
Originalet, utförd ca 1578, finns i samlingarna i Doge palatset i Venedig
smärre skador på duken, ytsmuts
774276
2020-09-13