Christian Dell, Kaiser Idell 6580-F, Fritz Hansen
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTIAN DELL, "Kaiser Idell 6556-F", golvlampa, för Fritz Hansen, samtida, handlackerat stål samt handpolerad silverlödd mässing, skärm stämplad "ORIGINAL KAISER-Idell" reglerbar höjd 125 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen
774278
2020-05-20