Christian Dell, Kaiser Idell 6580-F, Fritz Hansen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTIAN DELL, "Kaiser Idell 6556-F", golvlampa, för Fritz Hansen, samtida, handlackerat stål samt handpolerad silverlödd mässing, skärm stämplad "ORIGINAL KAISER-Idell" reglerbar höjd 125 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen

774278

2020-05-20