829 - Terrin flintgods 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRIN, flintgods, England, 1700-tal, med tvinnade hänklar, stämplad "W", höjd ca 15, längd 39 cm

Missfärgad, fläckar

774279

2020-08-22