830 - Terrin flintgods 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TERRIN, flintgods, 1800-talets början, med uppsvängda hänklar, höjd ca 23, längd 35 cm

774281

2020-08-22