832 - Terrin porslin KPM Berlin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, terrin, porslin, Tyskland, Berlin, 1800-tal, vit glasyr, med hänklar, höjd ca 26, längd 37 cm

Nagg

774288

2020-08-22