Taklykta Louis XVI-stil

Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil
Taklykta Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, för 1 ljuspunkt, förgylld metall, höjd ca

774293

2020-05-20