Vjeteslav K

Vjeteslav K
Vjeteslav K
Vjeteslav K
Vjeteslav K
Vjeteslav K
Vjeteslav K

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Vita syrener, signerad och daterad V Kliuchnikov -11, olja på duk, ca 69x81 cm, oramad

774302

2020-05-20