442 - Vin/starkvinsglas 7 st udda

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIN/STARKVINSGLAS, 7 st., 1800-tal, olika i storlek, form och dekor, bl. a. graverad och rutslipad dekor, höjd 10-12,5 cm

slitage

774314

2020-08-21