286 - Marmeladskålar 2 st glas

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARMELADSKÅLAR, 2 st., rutslipat glas, England/Irland 1800-talets första hälft, klotformade, höjd ca 14-15 cm

smärre nagg

774319

2020-08-21